Počet položek: 0 0,- CZK

RDX

RDX

Britská společnost RDX Sports byla založena v roce 1999 na okraji Manchesteru. Hlavním důvodem bylo čelit hrozbě stoupajícího přílivu amerických, japonských a mexických bojových sportovních značek, které svým poměrem ceny a kvality neodpovídaly potřebám průměrného britského bojovníka. Firma se proto vrhla hledat vlastní cestu, díky níž se jí daří rozvíjet filosofii bojových sportů a fitness.

Výsledkem jsou vysoce kvalitní, technologicky vyspělé a cenově dostupné produkty, které se dělí do řad Fitness, Box, MMA, BJJ a Muay-Thai. Všechny výrobky jsou navrženy tak, aby pomáhaly vylepšovat a prohlubovat vaše bojové dovednosti.

V dnešní době je RDX vedoucí britskou značkou bojových sportů a fitness, která se může pochlubit více než 200 miliony spokojenými zákazníky z celého světa. Jistě se zařadíte mezi sportovce, kteří oceňují, že na jednom místě dostanou vše, co potřebují k úspěchu - technologicky pokročilé vysoce kvalitní sportovní výrobky, na které se lze stoprocentně spolehnout.

Mezi ambasadory značky patří bojovníci světového formátu: Amir Khan, Anthony Joshua, Michael Bisping, Randy Couture, Ruqsana Begam...


 

Potřebujete poradit ? RDX

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací